Najlepsze okulary online — sprawdź ofertę sklepu e-okularnicy.pl

Okulary online – e-okularnicy.pl miejscem stworzonym z myślą o Twoich oczach!

Sklep e-okularnicy.pl to własność salonów optycznych Biela, które od ponad 40 lat świadczą swoje usługi na terenie Wielkopolski. Od 1969 roku gwarantują najwyższą jakość produktów, jak i usług, które wykonują. Dzięki ogromnemu doświadczeniu dobiorą Ci odpowiednie soczewki okularowe lub kontaktowe, okulary słoneczne, a także skorygują wzrok. Sklep e-okularnicy.pl powstał z myślą, aby okulary online były ogólnodostępne dla wszystkich. Ich indywidualne podejście do klientki lub klienta oraz ciągłe rozwijanie swojej oferty sprzedażowej, to coś, co ich szczególnie wyróżnia! Proponują również stałe niskie ceny oraz dobre rabaty dla stałych klientów i nie tylko!

Oprawki bezramkowe — oprawka do okularów typu patent z Beta Tytanu

Centrostyle F0250 oprawka bezramkowa typu patent to świetny wybór dla każdego! Te oprawki bezramkowe charakteryzują się: regulowanymi noskami z miękkimi silikonowymi końcówkami, hipoalergicznym materiałem wysokiej jakości, super lekką, elastyczną i odporną oprawką bezramkową z najwyższej jakości stopu tytanu oraz monoblokowym nosek, który sprawia, że ​​oprawa jest trwała i dobrze trzyma się na nosie. Te oprawki bezramkowe w zestawie zawierają również ultralekkie aluminiowe etui i ściereczkę do czyszczenia okularów. Przy zakupie dokładnie tych opraw okularowych z soczewkami montaż korekcyjnymi gratis!

Określanie rozmiaru oprawek — jak to zrobić?

Aby poprawnie określić rozmiar oprawek, należy skorzystać z informacji o rozmiarze zawartych po wewnętrznej stronie zausznika. Są one najczęściej w postaci trzech wartości wyrażonych w milimetrach, oddzielonych od siebie myślnikami. Pierwsza wartość oznacza szerokość soczewki, druga szerokość mostka, a trzecia długość zausznika. Zauszniki to elementy, które możesz regulować w największym stopniu poprzez dogięcie. Dzięki temu dozwolona jest większa swoboda w doborze odpowiedniego rozmiaru. Kup okulary online już dziś!